FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 16500 Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 16500 Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 16500 Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 16500 Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 16500
BMW X5 - 2002
EUR 16,500
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :172000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :11 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :300cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : brigenndoja
 • Tel/Cel : 0674030111
 • Email : brigenndoja@yahoo.com

BMW X5 - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 300cccc
 • 11 lt per 100 km
 • 172,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
11 muaj GARANCI nga nje koncensionar. Me xhama te zi ORIGJINAl, dhe xeno origjinale te BMW-se. Baxho (pamje nga siper). 5 Goma te REJA. Ne gjendje te perkryer.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com