FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 1900
SMART FORTWO - 2000
EUR 1,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :1000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :1 lt
Ngjyra :Gri e Hapur
Motorri :750cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Smart for two
 • Tel/Cel : 0698435676
 • Email : jonisa2018@yahoo.com

SMART FORTWO - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Kondicioner
CD
Telekomande
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Benzine
 • Motorri 750cccc
 • 1 lt per 100 km
 • 1,000 km te bera
 • Gri e Hapur
 • 500cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Okazion! Shitet Smart for two, viti 2000, 600cc benzine, gjendje e shkelqyer fizike dhe motorrike. Ngjyra gri, dokumentat e paguara deri me19/05/19. Cmimi 1.900 euro. Nr tel 0698435676
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com