FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 410 - 1989 - EUR 7500
MERCEDES-BENZ 410 - 1989
EUR 7,500
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :200000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :80cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Leke Pashku
 • Tel/Cel : 0683894297

MERCEDES-BENZ 410 - 1989

Opsione

Kondicioner
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Autobus
 • E Perdorur
 • Viti 1989
 • Nafte
 • Motorri 80cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 200,000 km te bera
 • Gri
 • 250cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Automjeti eshte ne gjendje te mire pune dhe pa asnje defekt. Eshte 20+1 vendsh. Kam ne gjendje rezerve nje kambio dhe nje grup timoni. Shitet per arssye emigrimi .
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com