FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 5500
VOLKSWAGEN GOLF - 2005
EUR 5,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri e Hapur
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Ali
 • Tel/Cel : 0682566666
 • Email : armando.c1993@hotmail.com

VOLKSWAGEN GOLF - 2005

Opsione

Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Gri e Hapur
 • 200cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
GOLF 5 TDI 1.9 AUTOMAT I ARDHUR NGA GJERMANIA ,167.000 – 170.000 KM , DOKUMENTA TE PRERA PER 1 VIT, DISQE ALUMINI 17 , GOMAT TE 4 TE REJA CONTINENTAL TE VITIT 2014, AUTOMAT & TIPTRONIC , TIMON HIDRAULIK, SENSORE PARKIMI, KONDICIONER, AIRBAG, ESP, ABS, SISTEM ALARMI, CD, XHAMA ELEKTRIK, MBYLLJE DHE HAPJE ME PULT SI PER MAKINEN ASHTU DHE PER XHAMAT, TAPICERIA SHUME E PASTER ,MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHJE, NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, SHUME EKONOMIKE , ( JANE NDRUAR ME DATE 10 MAJ 2017 VAJ & FILTRA KOMPLET SI DHE RRIP MOTORRI “KIT”) ESHTE E GATSHME PER CDO PROVE , TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E CEL : +355682566666
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com