FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ ML - 2007 - EUR 15900
MERCEDES-BENZ ML - 2007
EUR 15,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :260
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :9 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : enea.sharra
 • Tel/Cel : 0682041464
 • Email : enea.sharra@yahoo.com

MERCEDES-BENZ ML - 2007

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2007
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 9 lt per 100 km
 • 260 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic E ardhur nga Gjermania, me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne Korrik 2018 (targa te zgjedhura) 1. Xhama te zinj origjinal nga fabrika 2. Navigator (harta europiane sipas modelit te vitit 2016) 3. Sensor parkimi para dhe mbrapa 4. Disqe alumini AMG te zeza origjinale 5. Goma 90% te reja 6. Fener xenon bixenon 7. ESP , ABS 8. Pasqyra elektrike me palosje 9. Dy celesa origjinal 10. Sedilje me ngrohje dhe memorizim 11. Hapje mbyllje qendrore 12. Kondicioner Klima bizonale me 4 zona 13. Komando ne timon 14. Timon i levizshem manualisht dhe automatik 15. Pedana anesore 16. Kompjuter bordi (telefon, radio, cd, cdc) 17. Limitator shpejtesie 18. Opsioni sport dhe comfort ne varesi te deshires 19. Buton per ngritjen e makines per terrene malore 20. Bagazhi hapje dhe mbyllje me buton nga jashte dhe nga brenda 21. Baxho xhami elektronike 22. Dritaret elektronike 23. Dyer me thithje 24. Bagazhier me 6 CD 25. Airbag shoferi, pasagjeri dhe anesore 26. Sensor shiu ( fshireset levizin sipas sasise se shiut) 27. Sensor dritash ( dritat levizin sipas drejtimit te rruges ) 28. 260.000 km origjinale me liber sherbimi te vulosur nga servis te autorizuar. Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike. Cmimi : 15.900€ I DISKUTUESHEM Cel : 0682003011, 0682041464
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com