FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 5800
VOLKSWAGEN GOLF - 2005
EUR 5,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :212
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : privat
 • Tel/Cel : 0698243363
 • Email : ardspa898@gmail.com

VOLKSWAGEN GOLF - 2005

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 212 km te bera
 • Blu e Erret
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet golf 5 viti 2005,1.9 nafte ngjyra blu e erret,kambio manual kondicioner sedilje me ngrohje,e targuar dokumenta deri ne nentor 2018.ne gjrmdje perfekte motorrike dhe xhenerike.cmimi 5800 eu i diskutueshem.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com