FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FUSION - 2004 - EUR 3500
FORD FUSION - 2004
EUR 3,500
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :14999
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Automatike
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Blu
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Xhusti
 • Tel/Cel : 0666292482
 • Email : xhustidedja7@gmail.com

FORD FUSION - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Benzine/Gaz
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 14,999 km te bera
 • Blu
 • Kambio Automatike
 • 7 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Ford Fusion 1.4 benzine + gaz viti 2004, KAMBJO AUTOMATIKE tip TRONIK. makina eshte ne gjendje shume te mire, serviset sapo jane bere, impjanti gazit eshte akoma ne garanci. perdorur vetem nga nje person ne shqiperi, ka 1 vit qe ka hyre ne shqiperi. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike .. Shitet per arsye emigrimi .. Cmimi i diskutueshem ..
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com