FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN POLO - 1996 - EUR 1000
VOLKSWAGEN POLO - 1996
EUR 1,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :187000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Blu
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : ledio
 • Tel/Cel : 0692107876
 • Email : ledio.lalzi@gmial.com

VOLKSWAGEN POLO - 1996

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 187,000 km te bera
 • Blu
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 4 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Polo viti 1996, automat motorri 1.4. Kilometrat 187.000 te vetat. Cdo sherbim i eshte bere ne kohe. Rrip faze dhe i dinamos i nderruar. Bateria sapo i eshte vene e re. Goma dimri ne gjende shum te mire. Siguracion deri ne maj 2018 taksat i mbarojn ne nentor te ketij viti.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com