FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2000 - EUR 3500
MERCEDES-BENZ 200 - 2000
EUR 3,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :158000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Sokol
 • Tel/Cel : 0692104134
 • Email : lilo_sokol@yahoo.com

MERCEDES-BENZ 200 - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
Airbag ana shoferit
Telekomande
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
mp3
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 158,000 km te bera
 • Gri
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Benz Mercedes C-class, ne gjendje te mire pune, me taksa te paguara dhe kolaudim deri korrik 2018. Cmimi i diskutueshem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com