FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2009 - EUR 10000
MERCEDES-BENZ C CLASS - 2009
EUR 10,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : usser
 • Tel/Cel : 0674400699
 • Email : durajdashamir01@gmail.com

MERCEDES-BENZ C CLASS - 2009

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Cmimi i diskutueshem
4x4
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2009
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Blue Efficiency. Km 1900 000 Viti 2009 Kamio: Manuale Motorri: 220 Modeli: CDI Blue Efficiency Ngjyra e jashteme: Gri Ngjyra e Brendeshme: e Zeze Sediljet: Pjeserisht lekure Navigator Satelitor Lidhje me Bluetooth me Sterion Sedilje me ngrohje Xhama Elektrike Airbag Klima me 2 zona Feneret: Xenon Makines i jane bere ne kohe te gjitha sherbimet dhe eshte e gatshme per cfaredo lloji prove apo kontrolli. Cmimi: 10 000 Euro
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com