FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FOCUS - 2003 - EUR 3000
FORD FOCUS - 2003
EUR 3,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :200000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1800cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Sokol
 • Tel/Cel : 0682040466
 • Email : ersila.abazaj@gmail.com

FORD FOCUS - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Airbag ana pasagjerit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine
 • Motorri 1800cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 200,000 km te bera
 • Gri
 • 200cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Ne gjendje te shume te mire xhenerike dhe motorike. Taksa, siguracion dhe kolaudim te paguara deri me 2018
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com