FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2009 - EUR 12000
VOLKSWAGEN GOLF - 2009
EUR 12,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :42094
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Argjend
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : anag3
 • Tel/Cel : 0694141228
 • Email : ana.gusho@gmail.com

VOLKSWAGEN GOLF - 2009

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Disqe Alumini
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2009
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 42,094 km te bera
 • Argjend
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet GOLF 6, imatrikullim fundviti 2009 e blere tek Classic VW ne Tirane. Makina eshte perdorur shume pak dhe gjate qendrimit ka qene e parkuar ne garazh privat te mbyllur. Ne muajin qershor i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme si goma, filtra, vaji, etj. keshtu qe gjendja aktuale eshte e shkelqyer. Makina ka pasur gjithmon te njejtin pronar dhe nuk ka pesuar kurre asnje aksident. Shitet per arsye perdorimi te paket.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com