FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ E CLASS - 1999 - EUR 2600
MERCEDES-BENZ E CLASS - 1999
EUR 2,600
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :290000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Arsen
 • Tel/Cel : 00393420353422
 • Email : tafciuarsen017@gmail.com

MERCEDES-BENZ E CLASS - 1999

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
ESP
Disqe Alumini
Dogane e paguar
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1999
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 290,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Mercedes benz eleganc 220 cdi. Fund viti 1999 taksat e paguara deri ne dhjetor 2017 ne gjendje te mir gjenerike e motorike . Me 290 mij km origjinale. gomat te reja , disqet 17 origjinale benz. Kseno , dvd navigator. Shitet per arsye se jam ne itali. Makina ka 5 muj qe nuk esht Perdor. Cmimi 2500 euro i diskutushem pasi te shikohet makina. Mund te kontaktoni dhe ne what's up 00393420353422
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com