FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 300 - 1996 - EUR 1800
MERCEDES-BENZ 300 - 1996
EUR 1,800
Vendi : Lezhe
Gjendja :E Perdorur
Km :28000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Tonynikolli
 • Tel/Cel : ±355685531654
 • Email : itnikolli@gmail.com

MERCEDES-BENZ 300 - 1996

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
CD
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 28,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 300cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina shitet për arsye mos përdorimi.Eshtë në gjendje shumë të mirë motorrike,ashtu dhe gjenerike.Taksat e 2017 jo te paguara,siguracion deri ne muajn prill 2018. Per me shume info Kontaktoni nr..
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com