FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT MEGANE SCENIC - 2001 - EUR 1600
RENAULT MEGANE SCENIC - 2001
EUR 1,600
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :150000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : aldo
 • Tel/Cel : 0666008022
 • Email : aldondoca@yahoo.com

RENAULT MEGANE SCENIC - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Telekomande
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
mp3
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 1600cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 150,000 km te bera
 • Gri
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
150.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, monovolum, benzine dhe gaz, shume ekonomike, kolaudimi deri Shkurt 2018, siguracioni deri Korrik 2018. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe gati per cdo prove tapiceria dhe karroceria jane ne gjendje te mire, disa te gervishtuara ne pjesen e jashtme
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com