FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2006 - EUR 6500
MERCEDES-BENZ 200 - 2006
EUR 6,500
Vendi : Puke
Gjendja :E Perdorur
Km :176121
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : ndojj
 • Tel/Cel : 004915214371471
 • Email : kastro_ndoj@hotmail.com

MERCEDES-BENZ 200 - 2006

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Alarm
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 176,121 km te bera
 • E Bardhe
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes Mercedes Benz 200 cdi, ardhur nga Gjermania.. Makina esht shum e veqant ashtu sic shihet edhe ne foto dhe ekonomike Nafte Cdi 200. Shitet per arsye probleme personale dhe mos perdorimi,me targa AA....me te gjitha letrat e rregullta per 1 vit dhe sherbime te bera.makina ka bere ne shqiperi vetem 260 klm jo me shum,..tel,0035567 537 8054...Tel.004915214371471.watchap dhe waiber.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com