FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet PEUGEOT 307 - 2007 - EUR 4200
PEUGEOT 307 - 2007
EUR 4,200
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :1856458
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Marko
 • Tel/Cel : 0696547151
 • Email : markopiktori@hotmail.com

PEUGEOT 307 - 2007

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
4x4
Sedilje te ngrohura
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2007
 • Nafte
 • Motorri 1600cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 1,856,458 km te bera
 • Gri
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Peugeot 307 HDi 1.6 naft viti 2006.Ne gjendie shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomike 4.6 l'iter ne 100 km .Me klima .kompjuter bordi.gomat te reja prodhim Lassa 2016. Dekumentat deri ne maj 2018..Makina shitet per arsye MOS perdorimi.Cmimi i diskutushem.cel 0696547151 Marko.Faleminderit
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com