FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL CORSA - 2003 - EUR 2500
OPEL CORSA - 2003
EUR 2,500
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1200cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : OpelCorsa
 • Tel/Cel : 0697553539
 • Email : arbric11@gmail.com

OPEL CORSA - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 1200cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Gri
 • 50cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Corsa e 2002 Benzine+Gaz e shenuar ne lejen e qarkullimit. Dokumentat deri ne shkurt te 2018. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Motorr me zinxhir. Impianti Landi Renzo sekuencial akoma brenda garancise. Bombla e gazit tek goma rezerv. Shum ekonomike deri ne 470 km me 33 litra gaz. Sapo i jane bere te gjitha sherbimet: Vaj+filtra+filtra gazi. Ferrota te reja. Amortizatoret mbrapa te rinj. Stabilizator Grushte Cmimi 2500 euro i diskutueshem pasi ta keni pare makinen nga afer. Shitet sepse dua te kaloj ne makin me te madhe. Tel:0697553539
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com