FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 3 SERIES - 2000 - EUR 2700
BMW 3 SERIES - 2000
EUR 2,700
Vendi : Kurbin
Gjendja :E Perdorur
Km :212000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Blu
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : keidi
 • Tel/Cel : 0686406017
 • Email : keidirrika@gmail.com

BMW 3 SERIES - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 212,000 km te bera
 • Blu
 • 150cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes bmw 320d vitiprodhimit 2000 ,nafte 2000cc, kamio manuale, letra te pagura , xhama elektrik , pasqyra elektrike , drita per mjegull, sensor parkingu , kasetofon me ekran per sensorin dhe video hd mp5 , cmimi 2700€ I diskutueshem , nr teli 0696385340 ose 0686406017 , vendndodhja ne lac
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com