FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet ABARTH 500 - 0 - EUR 12000
ABARTH 500 - 0
EUR 12,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :33000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Toni
 • Tel/Cel : 0696479353
 • Email : ila1515@hotmail.com

ABARTH 500 - 0

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 0
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 33,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Shes makine Fiat 500Abarth.Makina ka ardhur nga Amerika ne Mars te ketij viti.Eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi.Ka 33 mij kilometra.Letra te paguara deri ne mars 2018.Eshte super makine.Prodhuar ne 2012 dhe dal ne qarkullim ne 2013.Eshte 1.4 Benzine.Pa asnje defekt.Ne Shqiperi jane te pakta ne numer.Ka mundesi nderrimi.Cmimi i fabrikes 22 mije dollar.shitet per 12 mije euro.pak i diskutueshem.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com