FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 3 SERIES - 2003 - EUR 2000
BMW 3 SERIES - 2003
EUR 2,000
Vendi : Shijak
Gjendja :E Perdorur
Km :330000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : astrit
 • Tel/Cel : 0688453245
 • Email : endiana.guri@hotmail.com

BMW 3 SERIES - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
4x4
Sedilje te ngrohura
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Station wagon
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 330,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
makina eshte mbajtur mire dhe eshte blere ne itali. eshte shum ekonomike.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com