FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN TOURAN - 2004 - EUR 4700
VOLKSWAGEN TOURAN - 2004
EUR 4,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Bledi Mucaj
 • Tel/Cel : 0696813281
 • Email : bledimucaj@hotmail.com

VOLKSWAGEN TOURAN - 2004

Opsione

Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Klima
Fenere xenon
CD
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shes Volkswagen Touran. Dokumentacion te rregullt, Targa shqiptare, ngjyra e zeze, viti i prodhimit Dhjetor 2004, ardhur nga Gjermania ne Prill 2012, motorr 1.9 TDI Diesel, sedilje 4+1, kambio manual 6+1 marshe, kondicioner, xhama elektrike, mbyllje qendrore, pasqyra elektrike me sinjale, sedilje me ngrohje, fenere te levizshem me nivele, 10 Airbage, gomat te gjitha stinet hollandeze, te pa konsumuara, timon me lartesi te rregullueshme, ESP, ABS, sistem alarmi, bagazh i gjere, sediljet e prapme te palosshme per zgjerimin e bagazhit. Disqet dhe ferrotat e pasme te reja, nderruar ne Mars 2016. 298 000 km me liber nga fabrika. Kasetofoni me touch, 7 inch, me kamera parkimi, me lidhje me bluetooth per te folur ne telefon me speaker (vivavoce), me USB per mp3 mp4, etj te gjitha formatet. Mund te shihen dhe filma dhe foto. Ne gjendje shume te mire teknike. Harxhimi shume ekonomik. Siguracioni dhe taksat te paguara deri ne Mars 2017. I pershtatshem per familje, rruge te gjata apo aktivitete private.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com