FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet AUDI A3 - 2002 - EUR 2700
AUDI A3 - 2002
EUR 2,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :20000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : pavlin
 • Tel/Cel : 0685533886
 • Email : pavlin_prendi@hotmail.com

AUDI A3 - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 20,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Audi A 3 tdi 1.9 nafte vit 2002 me gjitha sherbimet e bame me liber nga volswagen albania. me siguracion dhe letra deri ne fund te janarit 2018. Me Abs-airbag- kondicioner me klim- esp-mbyllje xhamash me buton- pasqyrat me palosje kambio manuale me 6 marsha -disqe alumini 15 - ngjyre gri metalizato-3 porta.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com