FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 6500
BMW X5 - 2002
EUR 6,500
Vendi : Peqin
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :9 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : emilianosallufi
 • Tel/Cel : 0694538639
 • Email : emisallufi@gmail.com

BMW X5 - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 9 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Gri
 • 175cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
makina sa po ka ardhur nga italia esht e 2002/2003 me km 180.000 dogana e paguar kamjo automatike 2926cc nafte nuk preket nga taksa luksit me sensor parkimi para dhe mbrapa televizor mbrapa cmimi 6500€ i diskutushem n. 0694538639 // 00393287718543
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com