FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ ML - 2010 - EUR 19500
MERCEDES-BENZ ML - 2010
EUR 19,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :173000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :10 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2700cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : endri
 • Tel/Cel : 0683030130
 • Email : hysenajendri@yahoo.com

MERCEDES-BENZ ML - 2010

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2010
 • Nafte
 • Motorri 2700cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 173,000 km te bera
 • E Zeze
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Shes Mercedes-Benz ML 350 blueEFFICIENCY Diesel cc 2987 ,prodhuar ne fundvitin 2009 (model 2010), Ngjyre e zeze me tapiceri te zeze lekure . Rreth 173.000 km origjinale ne servisin e fundit shpenzuar rreth 4.000€ para 3.000 km te faturuar. Mjeti eshte ne gjendje perfekte e perdorur vetem nga nje pronar. Amortizim pa jastek ajri. Mjeti esht Full Options dhe permban shum ekstra si p.sh:::........................., filter ipartikular kunder ndotjes euro 5, 7 marshe tronik model F1, navigator+Aux +usb+ memory card+DVD+ bluetooth+ bagazhier , klima dixhital per cdo pasagjer, sensor parkimi ,fener bixenon me larje, stopa me led, tavan panoramik,sensor shiu+ drite+gomash , serdile elektrike lekure me ngrohje + fryrje me ajer ,pasqyra me palosje , pilot automatik, ,kompjuter bordi,xhama te zinj origjinale,ganxhe per rimorkjo,shkalle anesore, disqe alumini 20 me goma te reja .4x4 tere kohen + low range, 2 celsa, dhe shum ekstra te tjera ,..................................... E ardhur nga Gjermania ne shkurt 2017 me dogan te paguar me vleren rreth 3700€
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com