FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FOCUS - 2002 - EUR 2800 Shitet FORD FOCUS - 2002 - EUR 2800 Shitet FORD FOCUS - 2002 - EUR 2800
FORD FOCUS - 2002
EUR 2,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :199632
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : mario2226
 • Tel/Cel : 0684422221
 • Email : bbmw26@hotmail.com

FORD FOCUS - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje lekure
4x4
Navigator
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 199,632 km te bera
 • Gri
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
FORD FOCUS VITI 2002 ME KAMJE AUTOMATIKE E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME KM ORIGJINAL DHE LIBER SHERBIMI 2.0 BENZINE IDEALE PER IMPJANT GAZI ME CLIMA SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMON , PILOT AUTOMATIKE, DISQE ALUMINI , SENSOR PARKIMI ORIGJINAL XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MODELI GIA SUPER FULL GATI PER TARGA
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com