FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL ZAFIRA - 2004 - EUR 3500 Shitet OPEL ZAFIRA - 2004 - EUR 3500 Shitet OPEL ZAFIRA - 2004 - EUR 3500
OPEL ZAFIRA - 2004
EUR 3,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :183212
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : mario2226
 • Tel/Cel : 0684422221
 • Email : bbmw26@hotmail.com

OPEL ZAFIRA - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Navigator
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Benzine
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 183,212 km te bera
 • Blu e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
OPEL ZAFIRA VITI 2004 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR MOTORR 2.2 BENZINE (MOTORR ME ZINXHIR) NE GJENDJE PERFEKTE ME KM ORIGJINAL ME LIBER SHERBIMI ME CLIMA , KOMANDA NE TIMON ,PILOT AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE DISQE ALUMINI R16 , XHAMA TE ZI 7 VENDSHE NE LEJE QARKULLIMI ideale per impjant gazi GATI PER TARGA tel 0684422221
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com