FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD GALAXY - 2002 - EUR 2900 Shitet FORD GALAXY - 2002 - EUR 2900 Shitet FORD GALAXY - 2002 - EUR 2900
FORD GALAXY - 2002
EUR 2,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :149321
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : mario2226
 • Tel/Cel : 0684422221
 • Email : bbmw26@hotmail.com

FORD GALAXY - 2002

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Cmimi i diskutueshem
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Navigator
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 149,321 km te bera
 • Gri e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 7 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Ford Galaxy 2002 e sapoardhur nga zvicra me dogane te paguar , motorr 2.3 benzine (4 pistona) me clima tronic , 7 vendshe ne leje qarkullimi xhama te zi origjinal , sensor parkimi para mbrapa origjinal xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumini , goma 90% te reja me liber sherbimi , km origjinal 149.000 ideale per impjant gazi gati per targa TEL 0684422221
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com