FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200 Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200 Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200 Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200 Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200 Shitet FORD FUSION - 2002 - EUR 3200
FORD FUSION - 2002
EUR 3,200
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Ismail
 • Tel/Cel : 0685655920
 • Email : ibardhoshi@yahoo.com

FORD FUSION - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
ABS
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 1400cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Ford Fusion 1.4 nafte Tdci (ci me te kuqe).Makina eshte ne gjendje motorrike dhe xhenerike te shkelqyer,me kondicioner,xhama elektrik tapiceri e pa demtuar ne asnje vend si brenda ashtu edhe jashte .Me te gjitha sherbimet e kryera .me dokumenta te rregullta shqiptare.makina ka 1 vit qe ka hyre ne shqiperi nga italia.Me taksa +siguracion te paguara deri ne Tetor te 2017.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com