FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000 Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000 Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000 Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000 Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000 Shitet MERCEDES-BENZ 400 - 1991 - EUR 3000
MERCEDES-BENZ 400 - 1991
EUR 3,000
Vendi : Vlore
Gjendja :E Perdorur
Km :377000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :10 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : erildjan
 • Tel/Cel : 0684060608
 • Email : eripetanaj@live.com

MERCEDES-BENZ 400 - 1991

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Furgon-Pune
 • E Perdorur
 • Viti 1991
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 377,000 km te bera
 • E Bardhe
 • Kambio Manuale
 • 3 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe me dokumenta te paguara deri ne 2017. Cmimi i diskutueshem. Pranohet nderrim me veture.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com