FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FUSION - 2005 - EUR 4300 Shitet FORD FUSION - 2005 - EUR 4300 Shitet FORD FUSION - 2005 - EUR 4300 Shitet FORD FUSION - 2005 - EUR 4300
FORD FUSION - 2005
EUR 4,300
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Bledi
 • Tel/Cel : 0685498062
 • Email : bledarjushi@yahoo.com

FORD FUSION - 2005

Opsione

Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Airbag ana pasagjerit
ABS
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1400cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Gri
 • 50cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ska nevoje per asnje sherbim. Me taksa te paguara deri ne Prill 2017.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com