FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002 - EUR 3600
MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002
EUR 3,600
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :228000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Dori
 • Tel/Cel : 0692325072
 • Email : doriansulceee@gmail.com

MERCEDES-BENZ C CLASS - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 228,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike me 6 marsha classic..me dokumenta deri ne fund te shkurtit..jan ber te gjitha serviset + armotizatoret dhe gomat disqe alumini 17.. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com