FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800 Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800 Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800 Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800 Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800 Shitet FORD FUSION - 2003 - EUR 2800
FORD FUSION - 2003
EUR 2,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :127000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Gri e Hapur
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : indrit
 • Tel/Cel : 0675533989
 • Email : indrit.lici@yahoo.com

FORD FUSION - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Nafte
 • Motorri 1400cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 127,000 km te bera
 • Gri e Hapur
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Gjendja shume e mire, sherbimet te bera rregullisht, me liber sherbimesh, gomat e nderruara para 2 muajsh, teper ekonomike, konsum mesatar 4 l/100 km. Shume e mire dhe e fuqishme per cilindraten e saj.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com