FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500 Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500 Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500 Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500 Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500 Shitet FIAT DOBLO - - EUR 5500
FIAT DOBLO - 
EUR 5,500
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :51400
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : BesnikuSH
 • Tel/Cel : +355672288016
 • Email : gkimports.com@gmail.com

FIAT DOBLO -

Opsione

Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
ABS
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Furgon-Pune
 • E Perdorur
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 51,400 km te bera
 • E Bardhe
 • Kambio Manuale
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Viti i prodhimit: 2011 Modeli: Fiat Cargo Doblo Diesel, Manual (5 marsha) Motor: 1.3 (multijet) Komsumi: 4.5 Litra. Kilometrashi: 51,400 km Modeli: 1+1 vende Volumi: 3.8 m3 Peshembajtja: 750 kg ~ Kondicioner ~ ABS ~ Trip computer ~ Xhama me komand elektrike para. ~ Mure ndares me pjesen Cargo. ~ Gome rezerve me dimensione normale. ~ 1 dere prapa dhe me 1 dere rreshitese anesore. Makina eshte blere tek koncesionari zyrtar FIAT ne Tirane. Makina i ka te gjitha letrat e prera deri ne fund te 2017. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike,xhenerike dhe vizuale. Shitet per arsye largimi ne Amerike.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com