FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT MEGANE - 0 - EUR 8500 Shitet RENAULT MEGANE - 0 - EUR 8500 Shitet RENAULT MEGANE - 0 - EUR 8500 Shitet RENAULT MEGANE - 0 - EUR 8500
RENAULT MEGANE - 0
EUR 8,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :69000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : kejda
 • Tel/Cel : 0692066644
 • Email : kejda@first.al

RENAULT MEGANE - 0

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 0
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 69,000 km te bera
 • E Bardhe
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Ka dokumentacion te rregullt, siguracion TPL dhe FULL KASKO te vlefshme deri ne Korrik 2017.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com