FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet RENAULT TWINGO - 2000 - EUR 1200 Shitet RENAULT TWINGO - 2000 - EUR 1200 Shitet RENAULT TWINGO - 2000 - EUR 1200 Shitet RENAULT TWINGO - 2000 - EUR 1200
RENAULT TWINGO - 2000
EUR 1,200
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :121000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : albano
 • Tel/Cel : 0693653815
 • Email : psejekshu@live.com

RENAULT TWINGO - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 121,000 km te bera
 • E Zeze
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Renault vitit prodhimi 2000 1.2 benzin.Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Me kondicioner,Air Bag,Tavan Xhami xhama elektrik,me dy celesa.dokumentacion te rregullt dhe te vlefshem deri ne Maj 2017.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com