FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2004 - EUR 2800 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2004 - EUR 2800 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2004 - EUR 2800
MERCEDES-BENZ A CLASS - 2004
EUR 2,800
Vendi : Lushnje
Gjendja :E Perdorur
Km :190000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : leonard
 • Tel/Cel : 0695241759
 • Email : loenardgreku1973@yahoo.it

MERCEDES-BENZ A CLASS - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Nafte
 • Motorri 1600cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 190,000 km te bera
 • Gri
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Makine ne gjendje te shkelqyer ne te gjitha aspektet. Eshte model lungo dhe me mjaft hapesire. cmimi eshte 2800 euro
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com