FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700 Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700 Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700 Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700 Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700 Shitet BMW 1 SERIES - 2006 - EUR 5700
BMW 1 SERIES - 2006
EUR 5,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :250000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : SoS
 • Tel/Cel : 0694444411
 • Email : xxlanonim@gmail.com

BMW 1 SERIES - 2006

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Sensor Drite/Shiu
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 250,000 km te bera
 • Gri
 • 150cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Okazion Shes BMW Seria 1 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerke, sapo ka ardhur nga Italia dhe kete jave jane bere dokumentat. Makina eshte e vitit 2006 ka motorr 2.0 nafte, kamjo manuale me 6 marshe, shume e shpejte dhe ekonomike 5.5L/100Km. Seti i brendshem i sendiljeve eshte Sport, edhe amortizatoret po ashtu. Gomat e pasme i ka te reja Michelini, disqet i ka origjinale te fabrikes. E pajisur me Abs, Srs, Dtc etj.Ka 2 celesa. Komanda ne timon . Kondicioner Clima. Opsion ekstra eshte Navigatori dhe lexuesi i disqeve, Dvd, Cd, Mp3, Mp4, Aux-in etj Sistemi audio eshte fantastik. Dritat Xenon origjinale te fabrikes. Makina eshte ne gjendje perfekte!!! Çmimi 5700 Euro i diskutueshem.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com