FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500 Shitet MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000 - USD 3500
MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000
USD 3,500
Vendi : Korce
Gjendja :E Perdorur
Km :300000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :6 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : armando
 • Tel/Cel : 0692726840
 • Email : armandomatraku@gmail.com

MERCEDES-BENZ C CLASS - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Nafte
 • Motorri 2000cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 300,000 km te bera
 • E Zeze
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Mercedes Benc C-Class selection 220 CDI , kambjo automatik_Tronik, kondicioner manual, dy xhamat a pare elektrik , pasqyra elektrike me sinjale me baxho ABS, ESP, SRS, sensor parkimi me sobe per ngrohje ne dimer. disqe alumini 17", 300.00 origjinale. Dokumenta dhe siguracion deri ne Nentor 2017. Makina eshte shume e paster si brenda ashtu edhe jashte si dhe sherbimet te sapo bera vaj+filtra, gomina etj... Cmimii diskutushem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com