MERCEDES-BENZ C CLASS - 1993
EUR 7,300
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :500
Karburanti :Nafte
Kambio :
Konsumi :1 lt
Motorri :cc

Shitesi:
  • Emri i shitesit : Edidriza12345678@gmail.com
  • Tel/Cel : 694658371
  • Email : drizaedison@yahoo.gr

MERCEDES-BENZ C CLASS - 1993

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Kondicioner
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
  • Kamion
  • E Perdorur
  • Viti 1993
  • Nafte
  • Motorri cc
  • 1 lt per 100 km
  • 500 km te bera
Pershkrime te tjera
Mercedes 914d frigorifer në gjendje të mirë frigorideri punon dhe si ngrires dhe si ftohes për më shumë informacion kontaktoni në fb më emrin "ENTISON NTRIZA"
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com