FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005 - EUR 5000 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005 - EUR 5000 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005 - EUR 5000 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005 - EUR 5000 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005 - EUR 5000
MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005
EUR 5,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :280000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Argjend
Motorri :1800cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Kevinsenka
 • Tel/Cel : +355675456779
 • Email : kevinsenka@hotmail.com

MERCEDES-BENZ A CLASS - 2005

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana pasagjerit
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1800cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 280,000 km te bera
 • Argjend
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
A class, ngjyra gold metalik, manuale, nafte 1.8, 280 mij km origjinale pa ulje, viti 2005, harxhon 5 litra /100 km, gomat te reja, shum ekonomik, rezistent per rruge te gjata, gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike 5000€ Dogane e paguar, letra per 1 vit
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com