FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200 Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200 Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200 Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200 Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200 Shitet OPEL VECTRA - 2005 - EUR 3200
OPEL VECTRA - 2005
EUR 3,200
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :2000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : zvisi
 • Tel/Cel : 0668066999
 • Email : z_visi@yahoo.it

OPEL VECTRA - 2005

Opsione

Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Station wagon
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Benzine
 • Motorri 2000cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
opel vectra portobagazh version i vecante lungo,motorr 2.2 injection.8litra/100km ,viti 2005 e sapo ardhur nga gjermania liber sherbimesh 180000km,sherbim i porsakryer sallon druri kasetofon origjinal me komanda tek timoni,brenda me opsione extra, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore,2 celesa, abs,esp,srs,8airbag,vetem me1 pronar shitet ose nderrohet me makine me te vogel
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com