FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FORD ESCORT - 1996 - Leke 100000 Shitet FORD ESCORT - 1996 - Leke 100000 Shitet FORD ESCORT - 1996 - Leke 100000
FORD ESCORT - 1996
Leke  100,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :277000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Agron Elmasllari
 • Tel/Cel : +355674999670
 • Email : eneakllomollari@gmail.com

FORD ESCORT - 1996

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
ABS
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 1996
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 277,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Me dokumenta dhe sherbime te kryera.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com