FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet AUDI A6 - 2005 - EUR 10500 Shitet AUDI A6 - 2005 - EUR 10500 Shitet AUDI A6 - 2005 - EUR 10500 Shitet AUDI A6 - 2005 - EUR 10500
AUDI A6 - 2005
EUR 10,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :9 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : genia6
 • Tel/Cel : 0696206606
 • Email : jurgeni_85@live.it

AUDI A6 - 2005

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Cmimi i diskutueshem
mp3
Sensor Drite/Shiu
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 9 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • E Zeze
 • 225cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
full opsion. ndezje me start&stop,baxha, look s6 2009 sedile cartier lekure,marrsh ke timoni,ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorike,te gjitha sherbimet e bera.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com