FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW X5 - 2004 - EUR 9000 Shitet BMW X5 - 2004 - EUR 9000 Shitet BMW X5 - 2004 - EUR 9000 Shitet BMW X5 - 2004 - EUR 9000 Shitet BMW X5 - 2004 - EUR 9000
BMW X5 - 2004
EUR 9,000
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :220000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :20 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : nino rika
 • Tel/Cel : +355695292667
 • Email : sunrealestate.al@gmail.com

BMW X5 - 2004

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Navigator
Sedilje elektrike
4x4
Fenere mjegulle
Fenere xenon
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 20 lt per 100 km
 • 220,000 km te bera
 • E Zeze
 • 225cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
*OKAZION* Ofrojme per shitje nje automjet tip Bmw X5 e prodhuar ne vitin 2004 ka 220.000 Km te bera, ka motor 3.0 me nafte dhe eshte ne gjendje shume te mire. Cilesite e makines jane: -TV -Navigator -Karikatore 6 CD -Sedilje me ngrohje -Kapanxhe (tavan me xham) -Sensor parkimi -Kamio Automatike -Xhama elektrike -Sedilje lekure bezhe Makina ofrohet per nje cmim okazion per vetem 9000 €!
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com