FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900 Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900 Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900 Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900 Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900 Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2005 - EUR 8900
VOLKSWAGEN GOLF - 2005
EUR 8,900
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :155000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Gent
 • Tel/Cel : 0695475404

VOLKSWAGEN GOLF - 2005

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Kondicioner
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2005
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 155,000 km te bera
 • Gri
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 TDI FULL OPTION Makina ka ardhur nga Gjermania me liber sherbimesh, ka rreth 160.000 origjinale dhe çdo servis i eshte bere te Volkswagen me pjese origjinale. Look GTI (parakolp, mbrapakolp dhe bordura anesore) Disqe GTI 17‘ Kambio Automatike DSG Sensor Parkimi 10 AirBag Bi-Xenon, me sensor qe ndizen vete kur errsohet Drita mjegulle Xhama te erret ESP, ABS Sensor shiu (fshirset e xhamit hapen vete kur fillon shiu) Pasqyrat e jashtme me ngrohje Pasqyra e brendshme me sensor drite Navigator RNS315 me harten e Europes (Karte SD, USB, AUX, Bluetooth) Timon multifunksional (dhe me ndrim marshash) Sedilje lekure Klima Limitator shpejtesie 4 goma Michelin dimer/vere me disqe GTI 17’ 4 goma Michelin dimri, per shi dhe bore me disqe hekuri 16’ 2 mbajteset e tavanit origjinale 1K0071126
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com