FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet FIAT DOBLO - 2002 - EUR 2500 Shitet FIAT DOBLO - 2002 - EUR 2500 Shitet FIAT DOBLO - 2002 - EUR 2500
FIAT DOBLO - 2002
EUR 2,500
Vendi : Vlore
Gjendja :E Perdorur
Km :130000
Karburanti :Nafte
Kambio :
Konsumi :450 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : frenki
 • Tel/Cel : 0698663796
 • Email : canodemajfrenki@gmail.com

FIAT DOBLO - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Kondicioner
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
ABS
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Fenere xenon
Telekomande
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 450 lt per 100 km
 • 130,000 km te bera
 • E Bardhe
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
makina është në gjëndje to mirë fiat doblo 2002 ne gjendje te shkelqyer me letra te bera ne korrik te 2016 vaj filtra dhe serviset perkatese te bera ne kohen e duhur makina nuk ka nevoje per asnje sherbim dhe eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj faleminderit ..0698663796 nr kontakti cmimi 2500 euro i diskutueshem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com