FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2001 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2001 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2001 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2001 - EUR 3600 Shitet MERCEDES-BENZ 200 - 2001 - EUR 3600
MERCEDES-BENZ 200 - 2001
EUR 3,600
Vendi : Durres
Gjendja :E Perdorur
Km :275000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Z.M
 • Tel/Cel : 0682081596
 • Email : alb-pilot@hotmail.com

MERCEDES-BENZ 200 - 2001

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
4x4
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Cmimi i diskutueshem
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Fenere xenon
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
ESP
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 6 lt per 100 km
 • 275,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
MERCEDES BENZ 200 C-CLASS CDI ,,,VITI 2001 ,,,ME DOOKUMENTA TE RREGULLTA , TE PAGUARA TE GJITHA TAKSAT KUALIDIM,SIGURACION DERI 25 MARS 2017 ,,,ME KAMBIO MANUALE,,,ME PESE MARSHA ,,, AUTOPILOT,,,GJENDJA E TAPICERISE SHUME E MIRE ME NGJYRE GRI TE ERRET,,,KONDICIONER,,, XHAMA DHE BAGAZH ELEKTRIK ,,,SENDILIE ELEKTRIKE,,, PASQYRA ELEKTRIKE,,,AIERBAG ,,,SRS ,,ABS ,,,CELES ME THITHJE,,, ME SHERBIME GJENERIKE DHE NDERRIM FILTRASH DHE VAJ DATE 20 MARS 2016,,,MAKINA SHUME EKONOMIKE,,, NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI,,,I PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON,,,CMIMI 3600 EURO,,,,,,,NR TELEFONIT 0682081596
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com