FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002 - EUR 2200 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002 - EUR 2200 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002 - EUR 2200 Shitet MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002 - EUR 2200
MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002
EUR 2,200
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :140000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :5 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Nino
 • Tel/Cel : 0686949233
 • Email : mihanil@live.com

MERCEDES-BENZ A CLASS - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
mp3
Airbag ana pasagjerit
ABS
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Monovolum
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 5 lt per 100 km
 • 140,000 km te bera
 • Gri
 • 75cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Shitet mercedez benz A class e 2002 ,140.000 km.me motor 1.6 benzine konsumim i ulet karburanti.gomat te reja letrat per nje vit te paguara.ne gjendje te mir motorike dhe gjeneike,cmimi 2200 euro i diskutueshem cel 0686949233
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com