FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500 Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500 Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500 Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500 Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500 Shitet VOLKSWAGEN SHARAN - 1999 - EUR 2500
VOLKSWAGEN SHARAN - 1999
EUR 2,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :240000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Iljaz
 • Tel/Cel : 0682571507
 • Email : iljaz.muca@hotmail.com

VOLKSWAGEN SHARAN - 1999

Opsione

Dogane e paguar
Kondicioner
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • E Perdorur
 • Viti 1999
 • Nafte
 • Motorri cc
 • 8 lt per 100 km
 • 240,000 km te bera
 • Gri
 • Kambio Manuale
 • 6 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Makine eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.Eshte gati per cdo lloj prove.Letra te paguara deri ne fund te vitit 2016
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com